Przełamana seria porażek juniorów - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: niedziela, 5.05.2024 | Imieniny obchodzą: Irena, Waldemar, Iryda

« powrótPrzełamana seria porażek juniorów

Przełamana seria porażek juniorów

10.11.2011 0:33 - Admin Zwycięstwem zakończyła pierwszą rundę rozgrywek nasza drużyna juniorów. Wygrana na wyjeździe z Gimbasketem Wrocław 59-56 była pierwszą wygraną na wyjeździe naszego zespołu w tym sezonie. Mecz w wykonaniu naszej drużyny był bardzo nierówny, ale widoczna jest już zmiana w grze nad którą zespół pracował od niedzielnej porażki z WKS Śląsk II Wrocław.Przegrana pierwsza kwarta 7 punktami nie wróżyła najlepiej, ale następne dwie kwarty wygraliśmy 16 punktami. W ostatnich 6 minutach meczu nie mogliśmy znaleźć recepty na strefę gospodarzy przez co udało się zbliżyć przeciwnikom, lecz nie oddaliśmy zwycięstwa na które nasza drużyna dzisiaj w pełni zasłużyła.
Punkty zdobywali: Rozmus 16, Kolonko 11, Gryglewicz 10, Szukiełowicz 10, Poręba 8, Perczyński 4, Dłuski, Jarosz